O MARCE ZOEE

"The difference between style and fashion is quality"

 Giorgio ArmaniJest nam bardzo miło, że oglądasz nasz sklep i nasze ubrania. Mamy nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie wśród pięknych modeli, które Ci proponujemy. Wszystkie są naszymi autorskimi projektami z każdym z nich jest związana jakaś historia, coś nas zainspirowało, dlatego powstał. Uchylając nieco drzwi do naszego warszatu piękna wełniana, szafirowa sukienka jest inspiracją przywiezioną po wycieczce do kosmopolitycznej stolicy Szkocji Edyburga. Przywiązanie Szkotów do tradycji, ich piękne tkaniny tartanowe, jesienne kolory Highlands i panowie w kiltach spieszący się na mecz wszystko to wykiełkowało pod postacią właśnie tej sukienki. 


Nasza młoda marka opiera swój rozwój na trzech filarach: ciekawym i niebanalnym projekcie, tkaninach najwyższej jakości  oraz  doskonałym rzemiośle naszego zakładu krawieckiego. Oddajemy Wam do noszenia produkt wyjątkowy, dopracowany i piękny. Nasze ubrania są naszą dumą. Gwarantujemy ,że każda nasza sukienka, koszula czy spodnie są dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Chcemy pokazać ile w nas, KOBIETACH jest piękna a strojem można je tylko podkreślić.

Jesteśmy jeszcze na początku drogi...

Bardzo liczymy na kontakt i opinię od naszych Wyjątkowych Klientek.

Chciałybyśmy stworzyć galerię pięknych kobiet noszących nasze ubrania. Prosimy o wasze opinie, które pozwolą nam jeszcze bardziej odpowiedzieć na Wasze potrzeby. 


Można się z nami skontakotować: i.zabrowarny@zoee.pl

Dziękujemy

Twórczynie marki Zoee